Iš tiesų labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę mokytis šioje mokykloje, kurioje viskas kvepia profesionalumu, o atmosfera labai šilta. Labiausiai džiugina tai, kad su mumis dirba iš tiesų labai profesionalūs ir jauni dėstytojai. Rytais pusantros valandos kremtam gramatiką, o mums padeda Marija. Nuostabi dėstytoja, visos kuo didžiausios mano simpatijos jai. Labai šilta, rami ir linksma asmenybė, kuri į tave žiūri tikrai rimtai ir gali šimtus kartų aiškinti tą patį. Dirba šioje mokykloje jau dvylika metų. Po gramatikos pasiilsim pusvalandį ir prasideda taip pat pusantros valandos trukmės kalbėjimo įgūdžių paskaita su Ana. Plepam, skaitom ir t.t. Stebina tai, kad Ana yra labai jauna – duočiau jai kokius 23 metus. Bet tai, kaip ji dirba, kaip kantriai ir su nepajuokiančia šypsena išklauso kiekvieno, kaip aiškiai, ne per greitai ir ne per lėtai (kad nesijaustum kaip paskutinis asilas) su visais kalba, – viskas byloja apie tai, kad ji gimusi dėstyti ir turi tam pakankamai žinių. Pailsėję 15 minučių skubam į paskaitą, kurios tikslo aš nesupratu, o dėstytoja man ne taip jau labai ir patinka. Ji trunka 45 min., ten ir rašom, ir skaitom, ir aiškinamės gramatiką, nors turiu įtarimą, kad ten turėtų būti daugiausia rašymas :)) Dėstytojos Tatjanos balsas labai nemalonaus tembro, o kai tau reikia laiko pagalvoti prieš atsakant į klausimą, ji mano, kad jos nesupranti ir pradeda kalbėti skiemenuodama ir gestais rodydama kiekvieną žodį. Kartais, o gal ir ne kartais, pasijaučiu, kaip idiotė, bet šiaip viskas gerai.

Dar kiekvieną savaitę turėsim po vieną ar daugiau papildomą paskaitą, priklausomai nuo savo poreikių, gramatikos arba kalbėjimo, o jeigu teisingai supratau, tai kažkokią labai specifinę tokiems kaip mes su Ugne, kurios bus pritaikytos studijuojantiems kalbą ir norintiems kokiu nors stebuklingu būdu suderinti gramatiką su kalbėjimu :))

Iš tiesų krūvis nemažas, mokomės labai intensyviai, o be to dar ir miestą norisi pamatyti, su žmonėm pabendrauti, tad visai neturėjau laiko parašyti, užtat dabar, kai atėjo nuostabusis išsvajotasis savaitgalis, daug visko prirašiau ir dabar kurį laiką bombarduosiu jus savo pasakojimais, kaip kad mokykloje mus bombarduoja informacija :)

Reklama