Žymos

, , ,

Vakar buvo smagus vakarėlis, išbandėm 5D kiną. Ėjom dviese: aš, kuri išbandydama ką nors naujo dažniausiai nieko nesitiki, ir mano brangusis, kuris paprastai būna pasidomėjęs ir tikrai kažko tikisi. Iš penkių filmukų pasirinkom fantastinį apie kelionę portalais (kitas variantas buvo amerikietiški kalneliai, bet portalai lyg ir žadėjo pojūčių įvairovę). Ir ką. Labai smagus reikalas! Sėdėjau išsišiepusi, vienoj vietoj jau tiesiau ranką nuvaikyti sau nuo veido jūrų arkliuką ir vis pagaudavau save bandančią išsisukti nuo kliūčių :)) Vienas tik trūkumas: būtų daug smagiau, jeigu nebūtų „vaikščiojimo kiauriai sienas“. Na, kai pajunti, kad nusileidai ant žemės ir staiga nieko nepajausdamas pereini kiauriai per kokį nors metalinį daiktą. Bet šiaip tai smaguma buvo, tikrai. Pagalvojau, kad sunkiai ir įtemptai visą dieną dirbantiesiems apsimokėtų ten užsukti į 3–5 min. juoko ir pojūčių seansą, kad į namus grįžtų gerai nusiteikę.

Po 5D keliavom į kiną paprastuolį. Žiūrėjom „Mechaniką“ ir man labai patiko. Apskritai labai mėgstu snukiadaužius su Jasonu Stathamu. Anksčiau man buvęs tobulas snukelis snukiadaužiams Bruceas Willisas labai greitai nublanko po poros bajavykų su štai šiuo veideliu:

Kaip ir kiekvienam snukiadaužyje, žinoma, yra elementų, kai prunkšteli į saują dėl nelogiškumų, taip pat galima nuspėti, kas vyks toliau – tobulų nelabai būna. Nepaisant to, filmas man labai patiko, labiausiai turbūt dėl to, kad Mechanikas – baisiai elegantiškas snukių daužytojas. Savotiška riterio ir ginklanešio istorija, hipervyriškas su jautrumo užuominomis, paslaptingas ir išmintingas pagrindinis herojus, estetiškas visa ko pateikimas, truputis dar niekur nematytos snukių daužymo metodikos ir, žinoma, gerų bajeriukų ir dėmesio vertų citatų padažas. Rezultatas – krykštavau iš džiaugsmo ir estetinio pasitenkinimo kone visą filmą :) Jeigu mėgstat snukiadaužius, būtinai pažiūrėkit!

Reklama