Žymos

, ,

Daktarėliai – daiktas rimtas, o rūpestis labiausiai užspaudžia, kai ant smūgio reikia gero specialisto. Ką daryti? Žinoma, galima kreiptis į draugus ir giminaičius, tačiau asmeninės simpatijos dar nereiškia kompetencijos. Taip jau esu nusvilusi. Galima (kaip ir visko) ieškoti supermamų forume, greičiausiai pasiseks rasti informacijos, nuomonių, variantų. Visgi mane visada gąsdina du dalykai: pirma, kas tik nori save pareklamuoti, visi lenda ten ir staiga tampa mamytėmis; antra, tenykštis avių sindromas – viena beeee ir visos paskui: bebebeeee…

Besiknisdama ir beklausinėdama atsirinkau keletą pavardžių ir pradėjau gūglinti. Ir atradau baisiai gerą puslapį, apie kurį anksčiau nieko nežinojau – pincetas.lt (daugiau info čia). Kai jau pasiklausinėjate draugų, kolegų, giminaičių arba supermamų, visada galite pasitikrinti šiame puslapyje, ką per specialistą arba kokią gydymo įstaigą jums rekomendavo.

Žinoma, tai nėra 100 procentų patikimas dalykas. Pirmiausia dėl to, kad apie daugelį gydytojų ar gydymo įstaigų dar labai mažai pasisakyta, o dar labiau dėl to, kad internetas – sukčiams labai palanki erdvė, bet įtariu/tikiuosi, kad už supermamų forumą patikimiau, jau vien dėl to, kad supermamų forumą žino visi, o pincetą – tie, kurie ieško labai specifinės informacijos. Ir, žinoma, šito puslapio kokybė priklauso daugiausia nuo žmonių, kurie jame palieka savo nuomonę, sąmoningumo. Taigi, nepatingėkite ir įvertinkite savo gydytoją ir gydymo įstaigą, kuo objektyviau pakomentuodami – padarysite gerą darbą tiems, kurie ieško ir bando išsirinkti, kam patikėti savo sveikatą.


Reklama