Žymos

, , , , ,

Jau kelios dienos vis atsimenu posakį „šuo ir kariamas pripranta“. Ką turi bendro šunys ir kartuvės? Iš kur tokie posakiai atsiranda? Gal kas žinot?

Tai, kad esu pradingusi ne tik čia, bet ir pašte, telefone ir dar kur tik įmanoma, o savo galvoj kariu šunis, nereiškia, kad pati taip jaučiuosi. Man viskas labai gerai: gavau darbą, kuris man labai patinka, ir savo kantraus vyro dėka prisiverčiau rimtai sėst prie BBD (niekaip neatsidžiaugiu šiuo trumpiniu). Kadangi rašau apie svetimžodžius lietuviškuose tinklaraščiuose, tai, o-kaip-keista, šiuo metu kaip tik nardau po blogosferą, naudodamasi My. parodytu tobulu Rokiškio tinklaraščių sąrašu. Pats gerb. Rokiškis su savo kalbaininės tematikos tekstais, beje, yra tikras perliukas. Vienas iš tų tinklaraščių, kuriuos norėtųsi užprenumeruoti VLKKininkijai. Bet gal kada vėliau pasilinksminsiu pakomentuodama.

Kadangi užtinku visokio gėrio šiom dienom, galvoju, kad reik pasidalinti. Tai va šio vakaro perlas – Mantas ir jo įrašai apie vyrišką higieną ir moters kvapą. Labai pakėlė nuotaiką. Greit sakses zenk jū end gudbai!

Reklama