Žymos

,

Šiandien darbe smagiai prisijuokėm skaitydami naujienas. Tiksliau tiesiog skaitėm, kol skaitėm Alfa, 15min ir Delfi, o pabaigai, kaip kokia vyšnaitė ant grietinėlės, liko Lietrytis. Mane, filologę, nuoširdžiai sužavėjo jų žurnalistų atkaltas rašymo stilius, kuriuo pateikiamos bet kokios naujienos.
Vien ko vertas straipsnio pavadinimas: “One.lt“ įsigijo su “Epasu“ susiję asmenys. Skamba kaip straipsnis apie mafiją arba susitepusius politikus, o antraštė natūraliai diktuoja ir tolimesnę teksto interpretaciją. Linksmiausia, kad apie “Epasą“ straipsnyje yra rašoma turbūt daugiau nei apie “Tipro“.

Linksmoji viso to dalis: kai paskaitai tokius elementarius straipsnius apie absoliučiai nekomplikuotus ir nepolitinius dalykus, juose labai ryškiai ima matytis, kaip kas mėgsta nuspalvinti naujienas. Net jeigu nėra ką spalvinti. Belieka tik pakelti visa tai kvadratu, kai kalba eina apie politiką.

Nuotrauką vogiau iš Užkalnio.

O šiaip tai… atsinaujinau visom įmanomom prasmėm ir po truputį grįžtu į asmeninį internetą (juokinga, bet turbūt daugiausia įtakos tam turėjo Google+). Jau turiu laiko paskaityti, ką rašo kiti (pavyzdžiui, apie tą patį Google+) tai gal atsiras jo ir kažką parašliavoti, o taip pat ir skolą tinklaraštininkams grąžinti.